Céljaink

Az átmeneti krízis helyzetbe kerülők akiknek az egy főre jutó szociális létminimumot meghaladja jövedelmük nem igen tudnak segítséget kérni ( például: temetés, betegség), az ő megsegítésük, illetve krízishelyzetbe jutott családokon segítünk elsősorban. Emellett célunk olyan ingyenes pár órás tanfolyam létrehozása ahol általános dokumentumok kitöltése, a digitalizált élet és munka világának megismertetése lenne. A kettő ötvözése szemünkben egy adománybolt, melyet Angyalszárny adománybolt néven Kecskeméten működtetnénk. Az alapítvány különös gondot fordít a beteg, hátrányos és a halmozottan hátrányos helyzetű emberekre. Szűkebb lakókörnyezetünkben, általunk megismert családoknak segítünk a gyűjtött felajánlásokból. Adományboltunkban a vásárlás mellett lehetőségük lenne könyvek olvasására erre elkülönített részen. Célunk az olvasás megszerettetése ennek elérése érdekében módot adunk az olvasmányok ingyenes eléréséhez. Amennyiben a kuratóriumi tagok nem győzik munkájukat ellátni, célunk olyan alkalmazott felvétele aki kisgyermekes vagy megváltozott munkaképességű személy.